KAYDIR

Vizyonumuz / Misyonumuz

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz / Misyonumuz

Vizyonumuz

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen May Yapı İnşaat ; Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak, Ülkesine değer katarak, İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

"Kaliteli yaşam için kaliteli yapı" felsefesiyle yola çıkan May Yapı İnşaat bu amacına uygun olarak; Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak, Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaktadır.

01.
0
BİTEN PROJE
0
DEVAM EDEN PROJE
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Fatma - Müşteri

Dekorasyon çalışmamızda kendileriyle çalıştık ve çok memnun kaldık.

Ayşe Genç - Müşteri

İnşaat işlerimizi yaptılar sağolsunlar. Çok memnun kaldık. Anlaşmamız dışında isteklerimiz vardı onlarıda hediye ettiler. Teşekkürler

Erhan Tama - Müşteri

Ajansımız bizim göz bebeğimizdir. May yapı bu durumu bilen, benimseyen ve günün hangi saatinde olursa olsun isteklerimizi, kendi yeriymiş gibi sahiplenerek tasarımlarını yapan bir inşaat firması. İyi ki yolumuz kesişti. Ellerinize sağlık!

Barış - Mimar

Fabrika ruhsatımız ve projelerimiz konusunda, ankarada tercih edilebilecek en doğru inşaat firmasını bulabildiğimiz için çok şanslıyız. Genç, dinamik kadrosu ile takipçi ve işinin ehli ve en önemlisi iş bitirici gerçekten. Gözüm arkada kalmasın diyorsanız, zevkli, keyifli projeleriniz olsun istiyorsanız kesinlikle doğru adres.. En güzeli de sizin düşünemediğiniz detayları size sunar, yol gösterir, zevk katar. May inşaat kadrosu ile çalışmak kahve kokusunda projeleri incelemek bizler için hep keyif oldu,herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler yolunuz hep açık olsun sevgili May inşaat.

Ali Çetin - İşletme Müdürü

May yapı firmamızın birçok projede güvenerek ve memnuniyetle çalıştığı bir firmadır.

03.
2020 © All Rights Reserved - May Yapı İnşaat & Müteahhitlik
ÜSTE ÇIK