KAYDIR

Kalite Politikamız

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Kalite Politikamız

KALİTE’ bir yaşam tarzıdır. ‘KALİTE’ tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. ‘KALİTE’ tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. İyi bir planlama ve takım ruhu kaliteyi ortaya çıkarır.

Takım Ruhu içerisinde May Yapı İnşaat’ın hedeflerini ve sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için kalitemizden ödün vermeden durmaksızın çalışıyoruz.

01.
0
BİTEN PROJE
0
DEVAM EDEN PROJE
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Fatma - Müşteri

Dekorasyon çalışmamızda kendileriyle çalıştık ve çok memnun kaldık.

Ayşe Genç - Müşteri

İnşaat işlerimizi yaptılar sağolsunlar. Çok memnun kaldık. Anlaşmamız dışında isteklerimiz vardı onlarıda hediye ettiler. Teşekkürler

Erhan Tama - Müşteri

Ajansımız bizim göz bebeğimizdir. May yapı bu durumu bilen, benimseyen ve günün hangi saatinde olursa olsun isteklerimizi, kendi yeriymiş gibi sahiplenerek tasarımlarını yapan bir inşaat firması. İyi ki yolumuz kesişti. Ellerinize sağlık!

Barış - Mimar

Fabrika ruhsatımız ve projelerimiz konusunda, ankarada tercih edilebilecek en doğru inşaat firmasını bulabildiğimiz için çok şanslıyız. Genç, dinamik kadrosu ile takipçi ve işinin ehli ve en önemlisi iş bitirici gerçekten. Gözüm arkada kalmasın diyorsanız, zevkli, keyifli projeleriniz olsun istiyorsanız kesinlikle doğru adres.. En güzeli de sizin düşünemediğiniz detayları size sunar, yol gösterir, zevk katar. May inşaat kadrosu ile çalışmak kahve kokusunda projeleri incelemek bizler için hep keyif oldu,herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler yolunuz hep açık olsun sevgili May inşaat.

Ali Çetin - İşletme Müdürü

May yapı firmamızın birçok projede güvenerek ve memnuniyetle çalıştığı bir firmadır.

03.
2020 © All Rights Reserved - May Yapı İnşaat & Müteahhitlik
ÜSTE ÇIK