KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

Temelleri 2000 yılına dayanan ve 2010 yılında kurulan May Yapı İnşaat inşaat sektöründe; güçlü finansal yapısı, geçmişten gelen deneyimi, konusunda uzman insan kaynağı ve köklü kurumsal kimliği ile yer almaktadır. Üst yapı, alt yapı ve enerji projelerinin inşaat ve işleri alanlarında faaliyet gösteren May Yapı İnşaat, imzasını taşıyan her projesinde kaliteyi ve estetiği sağlam yapı taşlarının üzerine oturtmayı başarmış, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı olmayı kendine amaç edinmiş ve bu değerlere bağlı kalmıştır.

 

Gayrimenkul Yatırım Projeleri, fabrikalar, lokantalar, resmi binalar ve enerji projelerinde başarılı işlere imza atarak kalıcı değerler üreten May Yapı İnşaat, çevre dostu kimliği ile de sektöründe fark yaratmaktadır.Özellikle fabrika  yapımı projeleri geliştirme konusunda söz sahibi olan May Yapı İnşaat  teslim ettiği tüm işlerde bölgesine değer katmakta ve geleceğin yaşam alanlarını şekillendirmeye devam etmektedir.

01.
0
BİTEN PROJE
0
DEVAM EDEN PROJE
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Fatma - Müşteri

Dekorasyon çalışmamızda kendileriyle çalıştık ve çok memnun kaldık.

Ayşe Genç - Müşteri

İnşaat işlerimizi yaptılar sağolsunlar. Çok memnun kaldık. Anlaşmamız dışında isteklerimiz vardı onlarıda hediye ettiler. Teşekkürler

Erhan Tama - Müşteri

Ajansımız bizim göz bebeğimizdir. May yapı bu durumu bilen, benimseyen ve günün hangi saatinde olursa olsun isteklerimizi, kendi yeriymiş gibi sahiplenerek tasarımlarını yapan bir inşaat firması. İyi ki yolumuz kesişti. Ellerinize sağlık!

Barış - Mimar

Fabrika ruhsatımız ve projelerimiz konusunda, ankarada tercih edilebilecek en doğru inşaat firmasını bulabildiğimiz için çok şanslıyız. Genç, dinamik kadrosu ile takipçi ve işinin ehli ve en önemlisi iş bitirici gerçekten. Gözüm arkada kalmasın diyorsanız, zevkli, keyifli projeleriniz olsun istiyorsanız kesinlikle doğru adres.. En güzeli de sizin düşünemediğiniz detayları size sunar, yol gösterir, zevk katar. May inşaat kadrosu ile çalışmak kahve kokusunda projeleri incelemek bizler için hep keyif oldu,herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler yolunuz hep açık olsun sevgili May inşaat.

Ali Çetin - İşletme Müdürü

May yapı firmamızın birçok projede güvenerek ve memnuniyetle çalıştığı bir firmadır.

03.
2020 © All Rights Reserved - May Yapı İnşaat & Müteahhitlik
ÜSTE ÇIK