KAYDIR

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

May Yapı İnşaat iç mimari,mimari tasarım,dekorasyon ve uygulamaları konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerine anahtar teslim profesyonel hizmet vermektedir.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

YORUM BIRAKMAK İSTEMİSİNİZ ?

SİZDE YORUM BIRAKIN

Fatma - Müşteri

Dekorasyon çalışmamızda kendileriyle çalıştık ve çok memnun kaldık.

Ayşe Genç - Müşteri

İnşaat işlerimizi yaptılar sağolsunlar. Çok memnun kaldık. Anlaşmamız dışında isteklerimiz vardı onlarıda hediye ettiler. Teşekkürler

Erhan Tama - Müşteri

Ajansımız bizim göz bebeğimizdir. May yapı bu durumu bilen, benimseyen ve günün hangi saatinde olursa olsun isteklerimizi, kendi yeriymiş gibi sahiplenerek tasarımlarını yapan bir inşaat firması. İyi ki yolumuz kesişti. Ellerinize sağlık!

Barış - Mimar

Fabrika ruhsatımız ve projelerimiz konusunda, ankarada tercih edilebilecek en doğru inşaat firmasını bulabildiğimiz için çok şanslıyız. Genç, dinamik kadrosu ile takipçi ve işinin ehli ve en önemlisi iş bitirici gerçekten. Gözüm arkada kalmasın diyorsanız, zevkli, keyifli projeleriniz olsun istiyorsanız kesinlikle doğru adres.. En güzeli de sizin düşünemediğiniz detayları size sunar, yol gösterir, zevk katar. May inşaat kadrosu ile çalışmak kahve kokusunda projeleri incelemek bizler için hep keyif oldu,herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler yolunuz hep açık olsun sevgili May inşaat.

Ali Çetin - İşletme Müdürü

May yapı firmamızın birçok projede güvenerek ve memnuniyetle çalıştığı bir firmadır.

01.

Sizde Yorum Yapın

2020 © All Rights Reserved - May Yapı İnşaat & Müteahhitlik
ÜSTE ÇIK